O kompanii

Meble tylko z drewna naturalnego!!!

Drzewo jest jednym z najszlachetniejszych materiałów, któremu właściwy urok natury oraz zdolność stwarzać szczególną atmosferę. To ciepły, przyjemny z wyglądu i w dotyku , a głównie naturalny materiał, który przynosi ciepło i wygodę do pomieszczenia. Właśnie meble drewniane prawie nie mają konkurentów, zarówno z wyglądu zewnętrznego i wobec cech. Życie w domu drewnianym bardziej bezpieczne, aniżeli istnienie w otoczeniu materiałów sztucznych. MP «Skif» oferuje produkcję mebli z buka (hurtem):

- krzesła;

- narożniki kuchenne;

- taborety.

Również możliwa produkcja mebli drewnianych na zamówienie. Jeżeli nie chcecie ograniczać się proporcjami i rozmiarami fabrycznymi, a chcecie stworzyć ekskluzywny design wnętrza, nasze meble z drewna na zamówienie będą czynić w domach Państwa luksus i niepowtarzalność. Produkcja mebli z drewna - to nie po prostu nasza praca, lecz połowanie.

W produkcji stosujemy drewna buka i innych nie mniej cennych gatunków drzewa, zaopatrzonych się w bardzo czystym miejscu Ukrainy - w Karpackim lesie.

Sprzedawane meble mają rzetelne sprawdzanie w produkcji, aby zapewnić, że nasze klienci otrzymują jakościowy i niezawodny produkt, który może przynosić zadowolenie w ciągu długiego czasu.

Miło nam nadać konsultację Państwu, zapoznać ze wszystkimi aktualnościami, żemy pomóc w wyborze mebli i designu, oferować miłe do oka drobiazgi, dzięki którym mieszkanie Państwa zyska niepowtarzalność!

Jakość, wygoda i cena produktów przekraczą wszystkie oczekiwania i podarują radość od zakupów. Zapewniamy gwarancję na nasz towar - 18 miesiecy.

Czekamy na Państwo codziennie! Żyjcie komfortowo, wybierając ekologiczne, czyste meble z drewna naturalnego.

 
 

Szukaj

Szukać

Kontakty

Producent mebli drewnianych - MP Skif
(główne biuro)

Ukraina, Czerniowce, Storożynec, Waszkiwska, dom 26a
  • +38 (037) 35 229XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create